Ekumeniczne kolędowanie

Już po raz jedenasty zebraliśmy się w Kościele Pokoju, w Święto Objawienia Pańskiego, na wspólnym ekumenicznym kolędowaniu. W tym roku w wydarzeniu po raz pierwszy wzięli udział wierni z wszystkich jaworskich Parafii, a także goście z Legnicy.

Nabożeństwo prowadzili duchowni: ks. kanonik Waldemar Hawrylewicz z Parafii Matki Bożej Różańcowej, ks. Grzegorz Pawlak z Parafii Św. Brata Alberta, ks. Jerzy Gansel z Parafii Ewangelickiej w Legnicy oraz gospodarz Kościoła Pokoju, ks. Tomasz Stawiak. Parafię Miłosierdzia Bożego reprezentował diakon Tomasz Piątkowski.

Chór składający się z muzyków parafii Matki Bożej Różańcowej, św. Marcina oraz Kościoła Pokoju z akompaniamentem organowym w wykonaniu Małgorzaty Zuchowcz, Adriana Drozda i Dawida Sierpiny wspierał uczestników we wspólnym kolędowaniu.

Przeżyliśmy kolejny wieczór w ciepłej, radosnej atmosferze, ciesząc się dniem, w którym Bóg objawił się ludziom. Dziękujemy Jaworzanom za liczne przybycie, życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i wszelkiej pomyślności w 2018 roku!